پنجشنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸٧ :: ٩:٢٧ ‎ق.ظ ::  نويسنده : نینا شاهرخی

به نام خدا
احتمالا تمام کسانی که ضیافت های معماری را دنبال می کنند متوجه ایجاد یک سایت جداگانه برای آن شده اند.
در وبلاگ «طرح نوشته» آقای نصیر زرین پناه ( میزبان ضیافت پنجم ) آمده است:
«...ضیافت پنجم، از امروز یعنی پنجمین روز فروردین شروع می‌شود و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت. ورود و شرکت در این میهمانی برای همگان آزاد است. از همه دعوت می‌کنم که بنویسند، بیایند و باشند. حضورتان را در کامنت‌دانی اعلام کنید تا به مطالب به ترتیب تاریخ انتشارشان لینک دهم. بعلاوه مشکلات فنی پایگاه موقتی ضیافت‌ها هم به همت محمد منفرد برطرف شده که مجدداً از او برای طراحی و پیگیری این قضیه تشکر می‌کنم و فکر می‌کنم که پایگاه جدید قابلیت برآورده ساختن نیازهای ما برای آرشیو و بازانتشار لینک‌وار مطالب را داراست. این صفحه را هم اینجا ببینید...»
تا اینجای کار هم نه تنها اشکالی ندارد که قابل تحسین است اما زمانی که به وبلاگ آقای منفرد سری بزنید و لوگوی سایتشان را ببینید متوجه یک نکته اساسی خواهید شد:


لطفا دقت کنید : اولین وبلاگ تخصصی معماری!
حال آنکه آرشیو وبلاگ سابقه ای قبل از دی ۸۴ را نشان نمی دهد و این در حالی است که تنها در وبلاگ شخص من اکثر لینک های آورده شده در قسمت وبلاگ ها دارای سابقه ای بسیار طولانی تر از وبلاگ مطالب معماری آقای منفرد است.
ذکر این نکته را هم لازم می دانم که بیان کنم تا جایی که همه ما می دانیم با سابقه ترین وبلاگ تخصصی معماری، وبلاگ هنر و معماری مهندس یوسفی است.


بحث دیگری نیست فقط: لطفا کمی منصف باشیم!

 موضوع مطلب : حاشیه معماری


درباره وبلاگ
نینا شاهرخی

آرشيو وبلاگ
RSS Feed
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ