یکشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٧ :: ۸:٤٩ ‎ب.ظ ::  نويسنده : نینا شاهرخی

به نام خدا

من همیشه محیط مجازی را دوست داشته ام! چندی پیش مطلبی در چلچراغ می خواندم به قلم  منصور ضابطیان که  در مورد دنیای مجازی  نوشته شده بود و اگر فرصت بود حتما بخش هایی از آن را در وبلاگم می گذارم*.( آن وقت دلیل دوست داشتن من کاملا روشن می شود!) امروز یعنی همین چند دقیقه پیش کامنت آقای موسویان را دیدم و مطلبشان را در مورد ضیافت آینده معماری خواندم. دیدم بد نیست در وبلاگ خودم هم بخش اول نوشته ایشان و پاسخ خودم را برای تاکید بیشتر بگذارم:

*: بخشی از مطلب کدام حقیقت؟ کدام مجاز ؟ را تایپ کرده ام و می توانید آنرا از اینجا بگیرید. 

«به بهانه ی ضیافت هفتم با عنوان :                     آینده معماری

 

 سرانجام عادت بی تعهدی واهمال کاری ، که ایرانیزه شدن آن برای ما جای بسی مسرت وتبریک است !!! دامان وبلاگ نویسان معماری را نیز گرفت و سرنوشت نامختومی را برای ضیافت ششم رقم زد اما به همت لابیگران بی مزد و منت عرصه وبلاگ نویسی ، میزبان جدید اما رسانه نگاری با سابقه چون (نینا شاهرخی) معرفی شد تا نحسی این ضیافت را متقبل شود و او 1+6 را ( آینده معماری ) به مانند 1+ 12 ابداع کند تا شاید این ، هم اندیشی های مجازی پایان نپذیرد ، اما مقارن شدن این ضیافت با پروژه های پایان ترم دانشجویان معماری که خیل عظیم وبلاگ نویسان را شامل می شود ؛ سرانجامی با کندی و بی توجهی را برای موضوع دیالکتیک- زمان و معماری- به ارمغان آورد . اما شخصا که مدعویی بی دعوت نامه هستم ( نمیدانم شاید هم نیازی به دعوت نامه نباشد! و این برداشت زمان حال من باشد! ) دقایقی را متحمل تاملی شدم تا ابتدا ایهام موضوع معماری آینده یا آینده معماری را بیابم اما نتیجه را به مانند بسیاری از مباحث فلسفی که در کتابهای به اصطلاح اندیشمندان ... است و درنهایت به چرندیات و پرندیات ذهن مشوش انسان مبدل می شود رها کردم( دراین وادی به تنهایی سیر و سلوک نکردم و دوستانی چون سیاوش کرباسی  و ... با من در بعد زمان همراه بودند ) ...»

 

پاسخ من:

 

«جناب موسویان از اینکه در ضیافت شش + یک شرکت کردید بسیار ممنونم. ضمنا در ( به کسر ر ) ضیافت به روی همه کسانی که مایل به شرکت باشند باز است و شرکت کردنشان باعث افتخار میزبان. اگر من در نوشته های پیشین از اسامی استفاده کردم دلیلش آشنایی بیشتر با شخصیت آنها یا شیوه نگارششان بوده است. در آن یادداشت هم ذکر کرده بودم که این ها اولین اسم هایی هستند که به ذهنم آمده است. با توجه به اشاره ای که به زمان پایان ترم کرده اید فکر می کنم بد نیست مدت ضیافت کمی تمدید شود. از توجهتان سپاسگزارم.»

 

نتیجه ۱: در این ضیافت مانند تمام ضیافت های شش گانه قبلی به روی همه باز است.

نتیجه ۲: مدت زمان نوشتن مطلب برای این ضیافت تا ۲۱ مرداد تمدید می شود.موضوع مطلب : ضیافت معماری / حاشیه معماری / روزمره


درباره وبلاگ
نینا شاهرخی

آرشيو وبلاگ
RSS Feed
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ