یکشنبه ۱٤ تیر ۱۳۸۸ :: ۸:۳۱ ‎ب.ظ ::  نويسنده : نینا شاهرخی

به نام خدا

در وبلاگ آقای حسام عشقی اعلام کرده بودم که با میزبانی دوباره وبلاگ پرتیکان مخالفم. (طبق دلایلی که همان جا ذکر کرده ام)

اما بر طبق سنت های پیشین و از آن جایی که همه ما دوست داریم و می خواهیم ضیافت نتایج بهتر و پربارتری داشته باشد لازم دیدم این جا فراخوان ضیافت دوازهم را اطلاع رسانی کنم.

 

یادداشت 7 تیرماه وبلاگ پرتیکان:

"بار دیگر فرصتی دست داده است تا با طرح بستری در فضای مجازی به چالش مباحث معماری بپردازیم . ضمن تشکر از دوست عزیزمان ( مهندس حسام عشقی صنعتی ) که بار دیگر این فرصت را به وبلاگ ( پرتیکان ) داد ، پس از تاملی چند روزه ، موضوعات پیشنهادی به شرح زیر اعلام می گردد :

·         معماری زمینه گرا

·         نمادگرایی در معماری

·         سازه و معماری

·         معماری آلاینده

اما دونکته : اول اینکه دوموضوع ابتدایی همان هایی ست که در ضیافت ناکام ششم پیشنهاد شده بود و بدلیل اهمیت اینجا تکرار شده اند . دوم ، دورنمای ذهنی ما برای تمامی پیشنهادات ارائه نظر یاتی در مباحث مدرن معماری بوده و انتظار ما از همه مهمانان این ضیافت در نظر گرفتن این مهم در طی مسیر ضیافت است ."

عنوان

بازه زمانی

تاریخ نظر سنجی

از 6/4/1388 لغایت 11/4/1388

اعلانم نتیجه نظرسنجی

12/4/1388

ارسال مطالب

از 13/4/1388 لغایت 26/4/1388

 

یادداشت 12 تیر وبلاگ پرتیکان:

"امیدوار بودم با اعلام فراخوان گسترده ای که انجام دادیم بار دیگر وبلاگ نویسان مطرح معماری ایران در کنار تازه واردهایی که با حضور نوی خودشان طراوت خاصی به چند ضیافت گذشته دادند پا به میدان بگذارند تا این نوجوان مهمان با خاطرات خوبی کار خودش را ادامه دهد . ولی ... بگذریم .

با توجه به رسیدن تنها پنج نظر برای انتخاب موضوع و به دلیل پیش رو بودن تعصیلات میان هفته آینده تصمیم بر آن گرفتیم تا زمان شرکت در نظرسنجی را تا تاریخ ۱۸/۴/۱۳۸۸ تمدید کنیم . امیدواریم دوستانی که در بازه زمانی مقرر اعلام نظر کردند ما را به خاطر این جابجایی تاریخی !! ببخشند . منتطر تمامی دوستان هستیم .

تمدید تاریخ نظرسنجی انتخاب موضوع : از ۱۲/۴/۱۳۸۸ تا ۱۸/۴/۱۳۸۸ 

اعلام نتیجه و موضوع ضیافت : ۱۹/۴/۱۳۸۸

ارسال مطالب : از ۲۰/۴/۱۳۸۸ تا ۱/۵/۱۳۸۸"موضوع مطلب : ضیافت معماری


درباره وبلاگ
نینا شاهرخی

آرشيو وبلاگ
RSS Feed
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ