یکشنبه ٢ خرداد ۱۳۸٩ :: ۱:٢٦ ‎ب.ظ ::  نويسنده : نینا شاهرخی

به نام خدا

امروز در پی کاوش های روزانه ام در اینترنت به یک سایت برخوردم که واقعا عصبانی ام کرد:

و متنی که زیر نوشته بود این بود:

"پایان نامه 1 : طراحی هتل و برش و نماها و 3d  آن وتمام مقالات و اطلاعات آن و تمام توضیحات و چند نمونه از پوستر طراحی شده از آن و سه بعدی های زیاد از آن و اسکیس هایی از قسمت های مختلف هتل (توجه : این پروژه برای یک لیسانس انجام شده و خیلی جالب و زیباس )

پایان نامه 2 : این هم یه هتل دیگس طراحی هتل و برش و نماها مطالعات آن و Etaps هتل و 2 پوستر زیبا از آن (توجه : این پروژه برای یک لیسانس انجام شده و خیلی جالب و زیباس )

این دو پایان نامه مجموعا در یک سی دی میباشد و قیمت آن 6000 تومان می باشد و دوستان عزیز برای تهیه این سی دی میتوانند با  (شماره همراه ایرانسل)...علی ... تماس بگیرند تا بریشان ارسال شود . این دو در مقابل قیمت آن بسیار ناچیز می باشد موقع دیدن آن با زحماتی که کشیده شده بر سر این پروژه باورتون میشه .

دوستان اگر پروژه یا پایان نامه دیگری نیاز داشتند تماس بگیرند تا براشون ارسال کنم ."

واقعا نمی دانم این بحث پروژه ها و تحقیقات آماده و پایان نامه هایی که حتی شیت بندیشان قبلا انجام شده است ما را به کدام سمت خواهد برد و نمی دانم چرا مسئولین امر هیچ اقدامی در این زمینه نمی کنند. نظر شخصی من این است که وقتی در شهرهای خیلی کوچکی که هیچ پتانسیلی برای داشتن دانشجو در یک یا چند رشته و بالطبع دانش آموختگان آن رشته ها ندارند، و نمی توانند اساتید مناسب و باسواد برای آنها در اختیار بگیرند و یا هیچ نوع خدماتی ارائه دهند، رشته ای تاسیس می شود و به تعداد بسیار زیادی هم دانشجو می گیرد آنوقت دانش آموز متوسط ضعیفی که ١٠ سال پیش آرزوی قبول شدن در رشته ای مثل معماری را در خواب هم نمی دید، می نشیند سر کلاس های درس این دانشگاه. دانشگاه هایی که بدون در نظر گرفتن آینده پیش رو آن دانشجو یا آن رشته، دانشجوی کاردانی و کارشناسی می گیرند و تا این حد سطح رشته ها را تنزل می دهند. فکر می کنم همانقدر که تقلب در آزمون دستیاری پزشکی مهم بود برخورد با پایان نامه های آماده رشته هایی مثل معماری (حالا نمی گوییم تحقیق آماده درس معارف یا پروژه آماده درس متره با اینکه ار نظر ارزشی هیچ فرقی با پایان نامه از دید من ندارند) هم مهم است. موضوع مطلب : روزمره


درباره وبلاگ
نینا شاهرخی

آرشيو وبلاگ
RSS Feed
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ