اعلام موضوع ضیافت

به نام خدا

همانطور که در یادداشت های قبلی نوشته بودم برای این سری ضیافت فکر کردم بد نیست کمی موضوع نظری تر و البته گسترده تر باشد، ضمن اینکه به نظرم آمد بهتر است تاثیر بعضی پارامترها را بر معماری بررسی کنیم. به همین خاطر با تقسیم مبحث گسترده زمان به گذشته، حال و آینده این موضوعات برای ضیافت پیشنهاد می شود:

- گذشته معماری؛

- حال معماری؛

- آینده معماری.

نکته: در این موضوعات عامل اصلی زمان مطرح شده است و معماری به عنوان تابعی از آن در نظر گرفته شده. با این توضیح گذشته معماری با معماری گذشته متفاوت خواهد بود.

من شخصا موضوع سوم را برای این ضیافت انتخاب می کنم.

--------------------------------------------------------------------

نکته۱: از دیروز برای چند روز به خانه آمده ام و برنامه های پیش بینی نشده بسیاری برایم پیش می آید. طبق زمان بندی باید تا چند ساعت قبل از وبلاگر ها برای این ضیافت دعوت می کردم که حالا کمی به تعویق افتاده است، اما امشب بیدار می مانم و تا حدی که می توانم کامنت یا ایمیل دعوت را ارسال خواهم کرد. 

نکته۲: برای تمام کسانی که نامشان را در یکی از پست های قبلی آورده بودم کامنت یا ایمیل فرستادم تنها برای مرتضی میرغلامی، محمد خبازی به خاطر مشکلات ارسال کامنت و حسام عتیقی به خاطر بسته شدن وبلاگش نتوانستم دعوتی ارسال کنم , و همین جا رسما برای شرکت در این ضیافت دعوتشان می کنم. ضمنا برای بعضی دیگر از بلاگر ها و یا دوستانی که می شناختم هم کامنت یا ایمیل ارسال کردم.

/ 0 نظر / 7 بازدید