از 17 اردی بهشت تا 8 مرداد ضیافت معماری

به نام خدا

پست ۸ مرداد وبلاگ پرتیکان:

سلام

همه تلاشمان را کردیم تا آنچه بر ما گذشت را فراموش کنیم و بازگردیم و همین را هم انجام داده ایم که اینجاییم . تنها چیزی که فراموش نشد بی تفاوتی آنهایی بود که می پنداشتیم با دیگران فرق دارند ولی نداشتند . آنهایی که می انگاشتیم عمیق تر باشند و لی نبودند و تنها فکرشان از دست رفتن فرصتی بود که به ما رسیده بود و دیگر هیچ...

هیچ گاه اجازه توهین به کسی یا چیزی را به خود نداده و نخواهیم داد و آنچه بر ضیافت ششم گذشت از دست ما خارج بود و هیچ کس هم نپرسید چرا ؟؟؟*

اگر برای دوستان مجازی !!! خود پیام بازگشت گذاشتیم تنها به دلیل این بود که بیایند - بخوانند و به آنچه گمان می کنیم رسالتمان است پشت نکرده باشیم .

به هرحال امید داریم هر چه تلخی که بر ما گذشت شیرین تر از قند به کام شما بوده باشد و پروردگار را شکر به خاطر دو نعمت : صبر و فراموشی . با ما بودن دوباره شما مثل همیشه مایه سرافرازی ماست.

وبلاگ پرتیکان که میزبان ششمین ضیافت معماری بود بعد از حدودا ٢ ماه و نیم باردیگر مطلب می نویسد. این موضوع را با دیدن لینک ضیافت هشتمشان فهمیدم چرا که من شخصا فکر می کردم آنها به کلی بی خیال وبلاگ نوشتن شده اند و احتمالا مدتی را هم در حسرت ساعت هایی که برای وبلاگشان وقت گذاشته اند سپری کرده اند. به هر حال کامنتی برایشان گذاشتم که عینا آن را در ادامه می آورم.

سلام. این بحث البته دیگر واقعا قدیمی شده. شاید خیلی از شرکت کنندگان ضیافت هم یادشان رفته باشد اما چون شما هم چند بار و وبلاگتان به این موضوع اشاره کرده اید برای مثال اینجا:
"اما حالا که آمده ایم دوباره هستیم و بی خیال دوستانی شدیم که یکدیگر را نفهمیدیم و منتظر تخریب هم بودیم تا اولین اقدام دوستان حذف لینک ننگین ما !!!!!!!!!!!!!!!!!! از لینکستانشان بود"
و اینجا:
"هر چند بعد از آن اتفاق ناخواسته ما مورد خشم و تحریم شدید دیگر وبلاگ نویسان این عرصه ـ از حذف لینک تا تهدیدهای دیجیتال ـ قرار گرفتیم ولی ما بعد از مدت ها دوری بر آن شدیم تا با توجه به اعلام یک موضوع قابل تامل در ضیافت های معماری باز هم در جهت بودن و بهتر شدن در کنار بقیه باشیم . هر چند ممکن است باز هم در دایره تحریم های قبلی دیده نشویم ."

فکر کردم باید بگویم که همه ما در انجام کارهایمان آزادیم. اما وقتی مسئولیتی بر عهده می گیریم که اتفاقا مخاطبانش هم عامه مردم نیستند که یک قشر به اعتقاد من منتخب و متفکرند هرگز نمی توانیم "چند وقتی را دوری کنیم از جاروجنجال این دنیای مجازی و به کارهای دیگری بپردازیم" آن هم کاملا بی خبر.
صریح بگویم میزبانی شما بزرگترین ضربه را به ضیافت ها زد. ضیافتی که مهمانانی ارزشمند داشت. همه یک به یک دلسرد شدند و هر چند 2 ضیافت دیگر هم بعد از این ماجرای عجیب برگزار شد اما کاملا واضح است که اتفاقی که نمی بایست بیفتد افتاده بود.

-----------------------------------------------------

*: واقعا هیچ کس نپرسید چرا؟ یعنی ۴۹ نظر پست قبلی همه فقط گله و تهدید بوده اند؟

 

/ 0 نظر / 3 بازدید