فراخوان سومین دوره مسابقه عکس شوکا

به نام خدا

۱-  موضوع مسابقه «کوچه» با نگاه مستند
2- عکس‌ها اعم از آنالوگ یا دیجیتال باید چاپ شده ارایه شود.
3- هر عکاس می‌تواند حداکثر با  5 عکس در این مسابقه شرکت کند.
4- لازم است عکاسان مشخصات خود را که شامل نام و نام خانواد گی، تاریخ تولد، نشانی پستی و شماره تماس است در پشت  فیش بانکی به مبلغ پنجاه هزار ریال (پنج‌هزار تومان) به شماره حساب 219243014 بانک تجارت شعبه گاندی جنوبی کد 2190 به نام یارعلی پورمقدم، بنویسند و به همراه عکس‌ها بفرستند. دریافت این مبلغ پس از کسر هزینه‌ها بین برندگان تقسیم خواهد شد تا به این ضرورت پاسخ داده شود که عکاسان می‌توانند خود حامی جشنواره‌های خود باشند.
5- قطع عکس‌ها 30×20 سانتیمتر خواهد بود.
6- فقط عکس‌هایی پذیرفته می‌شود که به صورت مستند گرفته شده باشد. هیچگونه دخل و تصرف و تغییرات دیجیتالی در عکس‌ها پذیرفته  نمی‌شود.
7-عکس‌ها نباید پاسپارتو یا قاب شده ارسال شوند.
8- مهلت ارسال تا 31 مرداد ماه 1389 خواهد بود.
9- این مسابقه دو برنده خواهد داشت و وجوه ارسالی پس از کسر هزینه‌های برگزاری به نسبت 60 % و 40 % بین برگزیدگان اول و دوم تقسیم خواهد شد.
10- برگزارکننده نهایت دقت را برای حفظ آثار ارسالی به عمل خواهد آورد ولی هیچ مسئولیتی در قبال آسیب‌های ناشی از ارسال را نمی‌پذیرد.
11- برگزارکننده حق استفاده از عکس‌های منتخب را برای فروش، چاپ و انتشار در کتاب‌ها یا نشریات مربوط به خود و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام عکاس محفوظ داشته و هرگونه درآمد حاصل از آن را با رعایت تعرفه برگزارکننده به صاحب عکس پرداخت خواهد کرد.
12- تصمیم گیری در موارد پیش بینی نشده به عهده برگزارکننده است.
13- ارسال عکس برای این مسابقه به معنای پذیرش مقررات آن است.
14- ارسال عکس از نظر برگزارکننده به معنای اعلام مالکیت اثر از سوی ارسال کننده است. درصورت اثبات خلاف آن مسئولیتی متوجه برگزارکننده نیست.
15- عکس‌های ارسالی تا یک ماه بعد از اعلام برندگان در کافه شوکا نگهداری خواهد شد و پس از پایان زمان مقرر برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال عکس‌های باقی مانده نخواهد داشت.
16- مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز در تاریخ 3 مهر 1389 در تالار بتهوون خانه هنرمندان ایران برگزار و عکس‌های برگزیده به مدت یک هفته در تالار ممیز همین مجموعه به نمایش در خواهد آمد.
17- عکس‌ها به آدرس: خیابان گاندی، نبش کوچه چهارم، مرکز خرید گاندی، کافه شوکا، کدپستی :1661914436 تحویل و یا ارسال شود.
هیئت داوران: منوچهر معتبر - افشین شاهرودی - کامبوزیا  پرتویی
جایزه نفر اول: تندیس آهوی مازنی به علاوه 60 % وجوه ارسالی
جایزه نفر دوم: لوح پیروز به علاوه 40 % وجوه ارسالی
جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88792036 021 تماس بگیرید.

-------------------------------------------

منبع خبر: http://at7pm.blogfa.com/

/ 0 نظر / 4 بازدید